Житомирський район визнано кращим в області

рейтинг

За результатами моніторингу та оцінки результативності діяльності райдержадміністрації за січень-вересень 2020 року, які здійснено відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації від 24.02.2016 № 0931/42/2-16 «Щодо проведення моніторингу та оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення» Житомирський район посів перше місце серед районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення.

У першій п’ятірці рейтингу місця розподілилися наступним чином: Житомирський район – 1, м. Малин – 2, м. Житомир – 3 , м. Коростень – 4, Попільнянський район – 5.

Оцінка проведена за 23 показниками, визначеними у додатку 1 до Доручення, що характеризують ситуацію у соціально-економічному розвитку районів та міст обласного значення за 5 напрямами (економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури).

Район увійшов до п’ятірки лідерів за напрямами «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» – 1 місце, «Розвиток інфраструктури» – 2 місце, «Фінансова самодостатність» – 4 місце, «Економічна ефективність» – 5 місце.