Звернення до керівників релігійних організацій району

коронавірусцерква

Виконуючи рекомендації МОЗ України, доручення Кабінету Міністрів України (протокол №8 від 18.03.2020) і засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №4 від 18.03.2020), з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні рекомендуємо обмежити проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій в культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва, а також перебування громадян у таких будівлях і місцях, здійснення таких дій за технічної можливості з використанням електронних засобів комунікації (особливо на час Великодніх свят).

Також повідомляємо, що 03 квітня 2020 року на восьмому позачерговому засіданні районної комісії ТЕБ та НС прийнято рішення про додаткові обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Житомирського району.

Керівникам органів місцевого самоврядування, ОТГ та місцевих релігійних організацій рекомендовано забезпечити обмеження заходів на період Великодніх свят та поминальних днів та недопущення стихійної торгівлі у районах розташування кладовищ. У зв’язку з необхідністю дотримання заходів безпеки та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції рекомендовано закрити кладовища у районі для відвідування з 03 по 28 квітня 2020 року.

З огляду на це, просимо Вас звернутися до вірян з проханням дослухатися до даних вимушених заборон та тимчасово не відвідувати могили померлих рідних. Головне наразі самосвідомість наших співгромадян та самоізоляція. Лише так ми можемо зупинити наступ підступного вірусу.