Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дорогі жителі району!

 

21 листопада українська спільнота вшановує Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі, народ якої вільний творити майбутнє!

Одразу після перемоги Революції Гідності найкращі і найсміливіші майданівці вирушили прямо на фронт. Перші добробати кров’ю, пролитою за Вітчизну, вписали себе у сторінки нашої військової історії. Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє!

Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони наш приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони зробили крок на випередження, а ми вже йдемо тим шляхом, який так нелегко, і такими силами та втратами треба було прокласти.

Події Майдану змінили наш народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. Скрутна хвилина згуртувала, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо.

Саме Євромайдан, Революція Гідності і світлої пам’яті Небесна Сотня безповоротно визначили європейський вектор України. Ми рухаємося в правильному напрямку і до правильних цілей. Та шлях до європейських зірок, як і будь-який інший, пролягає крізь терни, тому в дорозі так важко. Тому й прорахунки при вирішенні надскладних завдань неминучі.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю. Бажаю всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішної реалізації усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині панує спокій та радість!

Слава Україні!

Слава її Героям!

 

З повагою

голова райдержадміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ