Звернення з нагоди Дня Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи

Дорогі жителі району!

21 листопада, у День Гідності і Свободи,  українська спільнота вшановує Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Одразу після перемоги Революції Гідності найкращі і найсміливіші майданівці вирушили прямо на фронт. Перші добробати кров’ю, пролитою за Вітчизну, вписали себе у сторінки нашої військової історії. Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє!

Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони наш приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони зробили крок на випередження, а ми вже йдемо тим шляхом, який так нелегко, і такими силами та втратами було прокласти.

Події Майдану змінили наш народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. Скрутна хвилина згуртувала, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо. Нині ми будуємо економічно та духовно багату, вільну, демократичну державу, якою, безсумнівно, пишатимуться наші нащадки.

Саме Євромайдан, Революція Гідності і світлої пам’яті Небесна сотня безповоротно визначили європейський вектор України. Ми рухаємося в правильному напрямку і до правильних цілей. Та шлях до європейських зірок, як і будь-який інший, пролягає крізь терни, тому в дорозі так важко. Тому й прорахунки при вирішенні надскладних завдань неминучі.

Закликаємо вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичимо віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

Бажаємо всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішної реалізації усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині панує спокій та радість!

Слава Україні!

Слава її Героям!

 

З повагою

голова районної адміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ